Nieuwe voorschotbedrag 2024 bekend per 1 januari

Vanaf 1 januari 2024 wordt het voorschotbedrag van klanten van SVP aangepast. Dit bedrag blijft geldig tot de volgende jaarafrekening van de klant, waarna een herberekening zal plaatsvinden.

Waarom een nieuw voorschotbedrag?
De tarieven van SVP wijzigen per 1 januari 2024, daarom passen we ook de voorschotbedragen aan om eventuele onaangename verrassingen bij de jaarafrekening te voorkomen.

Zelf het voorschotbedrag aanpassen
Klanten hebben de mogelijkheid om hun voorschotbedrag aan te passen. Dit doen ze door vóór 10 januari contact op te nemen met SVP en het gewenste bedrag door te geven.

Informatie en ondersteuning
Uitgebreide informatie, veelgestelde vragen en een verhelderende animatievideo zijn hier beschikbaar. Voor verdere ondersteuning staat onze Klantenservice klaar op telefoonnummer 0900 9807 (lokaal tarief) of via e-mail op [email protected]. De openingstijden zijn op werkdagen van 8:30 tot 17:00 uur.

Tarief Spaarzaam 2024
In het nieuwe jaar introduceert SVP opnieuw het Tarief Spaarzaam 2024, speciaal ontworpen voor klanten met een verbruik onder de 10 GJ. Aanmeldingen worden tussen 3 en 31 januari geaccepteerd. Meer informatie over Tarief Spaarzaam is hier te vinden.

Mijlpaal bereikt: 20.000ste slimme meter geplaatst

16-02-2024

Er is nieuwe mijlpaal bereikt bij de uitrol van slimme meters! Afgelopen week heeft één van onze monteurs de 20.000ste slimme meter geplaatst bij één van onze klanten. Een feestelijke gebeurtenis, waarbij we de bewoner van het adres een bloemetje hebben aangeboden.

Lees meer

Primeur: Drone-inzet voor lekdetectie

14-02-2024

SVP gaat voor het eerst met een drone een deel van de warmteleidingen inspecteren. De drone is voorzien van een warmtecamera. Hiermee kunnen we eventuele lekkages in leidingen vaststellen. Het bedrijf Aero-Metrics voert voor ons dit onderzoek uit. Het onderzoek wordt uitgevoerd op vrijdag 16 februari a.s. tussen 08:00-12:00 uur. 

Lees meer