Volgende fase voor de Proeftuin Gasvrij

De eerste woningen in de volgende fase van de proeftuin Gasvrij (Blok-1, Scheldestraat en omgeving) zijn gasvrij gemaakt. Afgelopen maanden heeft SVP de warmteleidingen in de straat al aangelegd. Stapsgewijs worden nu een voor een de woningen van het aardgas afgehaald. Als laatste stap in het proces wordt de cv-ketel verwijderd en daarvoor in de plaats een warmte-afleverset in de woning geïnstalleerd. Eind maart 2023 is het hele deelgebied aangesloten op het warmtenet van SVP. Het gaat in Blok 1 in totaal om ongeveer 100 woningen.

Zie ook: https://purmerend.nl/actueel/meer-nieuws/proeftuin-purmerend-gasvrij-in-volgende-fase

SVP bereikt belangrijke mijlpaal: meer dan de helft van de klanten heeft een slimme warmtemeter

07-07-2023

Bij 14.500 huisaansluitingen is een slimme warmtemeter gerealiseerd.

Lees meer

SVP opnieuw goedkoopste grote warmtebedrijf

12-01-2023

SVP is voor het 2e jaar op rij de goedkoopste van de 5 grote warmtebedrijven, blijkt uit onderzoek van Atriensis, Woonbond en Energeia.

Lees meer